| Bahasa lain

A- A A+
default green red contrast

Ahli Panel Lembaga Rayuan

YBrs. En. San Markan Ganapathi
Tempoh Perkhidmatan: 2021-02-04 - 2021-02-07
Status Pekerjaan: Bekas Peguam

Dr. Mohamed Amiruddin Fawzi bin Bahaudin
Tempoh Perkhidmatan: 2014-01-16 - 2017-01-16
Status Pekerjaan: Bekas Pensyarah Perumahan, Bangunan dan Perancangan USM

Prof. Dr. Abdul Ghani bin Salleh
Tempoh Perkhidmatan: 2012-07-23 - 2015-07-23
Status Pekerjaan: Bekas Pensyarah Fakulti Perumahan, Bangunan dan Perancangan USM

Y. Bhg. Dato' Tan Chong Meng
Tempoh Perkhidmatan: 2012-07-23 - 2015-07-23
Status Pekerjaan: Bekas Jurutera

YBrs. En. Teh Theam Seng
Tempoh Perkhidmatan: 2021-01-19 - 2021-01-22
Status Pekerjaan: Bekas Akitek MPSP

YBrs. Pn. Sr. Lim Yoke Mui
Tempoh Perkhidmatan: 2021-01-19 - 2021-01-22
Status Pekerjaan: Bekas Pensyarah USM

Y. Bhg. Dato' Dr. Sharom bin Ahmat
Tempoh Perkhidmatan: 2012-06-23 - 2015-07-23
Status Pekerjaan: Bekas Pensyarah USM / Pengerusi SERI / Ahli Lembaga Gabenor AIU

Y. Bhg. Dato Ir Dr. Lee Yow Ching
Tempoh Perkhidmatan: 2021-01-23 - 2021-02-19
Status Pekerjaan:

YBrs. En. Malkit Singh s/o Dalip Singh
Tempoh Perkhidmatan: 2021-02-03 - 2021-02-06
Status Pekerjaan:

YBrs. En. Lim Hooi Siang
Tempoh Perkhidmatan: 2021-02-03 - 2021-02-06
Status Pekerjaan:

YBrs. En. Tan Thean Siew
Tempoh Perkhidmatan: 2021-02-03 - 2021-02-06
Status Pekerjaan:
YBrs. En. Tharumarajah s/o Thiagarajan
Tempoh Perkhidmatan: 2021-02-03 - 2021-02-06
Status Pekerjaan:

YBrs. En. Chee Kong Chi
Tempoh Perkhidmatan: 0000-00-00 - 0000-00-00
Status Pekerjaan:

Cetak E-mel

mygovmscmampusukpenangtownplanmbppkpktspmchrmisimg.phpimages1

 

offcanvas
totop